Movies
Ratings
13
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
AtonementRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 2.0
The ClassicRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
MementoRated ★ 3.0
The ChorusRated ★ 4.0