Titles you rated
Onna no Sensou: Bachelor Satsujin JikenRated ★ 4.5- Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5
Under the DomeRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0