Titles you rated
- SukhavatiRated ★ 4.0
DeliveranceRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
The MechanicRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The French ConnectionRated ★ 4.0
SafeRated ★ 3.0
Crank: High VoltageRated ★ 3.5
Un Chien AndalouRated ★ 4.0
Our Sweet Days of YouthRated ★ 4.0
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 4.0
AirRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
RenfieldRated ★ 3.5
Fast XRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 3.0