Titles you rated
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.5
ValkyrieRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 2.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
TakersRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 2.5
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
RedRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5