Movies
Ratings
44
Real SteelRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0
CrashRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0