Series
Ratings
27
Squid Game Season 3Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5- Boardwalk EmpireRated ★ 4.0
Boardwalk EmpireRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 4.0
Friends Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5