Titles you rated
- Into the NorthkoreaRated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 2.0- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 3.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 1.0
Cat's PleasesRated ★ 3.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0- I Am a Singer Season 2Rated ★ 1.0
- Shinhwa Broadcast Season 2Rated ★ 2.0
Witch HuntRated ★ 3.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 3.0
My Little TelevisionRated ★ 3.0
Movie RoomRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0
SwordsmanRated ★ 1.0