Movies
Ratings
1297
JokerRated ★ 5.0
Terminator: Dark FateRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
YesterdayRated ★ 1.5
The Current WarRated ★ 4.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 0.5
AladdinRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 0.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 0.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Take PointRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0