Series
Ratings
287
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 1.5
The ProducersRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 3.5- The Path to GloryRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 3.0
The PacificRated ★ 5.0
WATER BOYSRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
Into the White NightRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0