Movies
Ratings
195
LeonRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.0