Movies
Ratings
22
BargainRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 2.5
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 5.0