Titles you rated
BarryRated ★ 5.0
BarryRated ★ 4.0
BarryRated ★ 4.0
BarryRated ★ 3.5
Peacemaker Season 2Rated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 3.5
Andor Season 2Rated ★ 5.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Obi-Wan KenobiRated ★ 2.0
The TyrantRated ★ 2.5
Andor Season 1Rated ★ 5.0
The Book of Boba FettRated ★ 3.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.0