Titles you rated
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
The Ant BullyRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.0