Series
Ratings
56
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.0- The ClubhouseRated ★ 4.0
- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0
Sir Alex Fugerson: Secrets of SuccessRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 2.5
JinRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0