Titles you rated
Berserk Season 1Rated ★ 0.5- Three KingdomsRated ★ 3.0
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 2.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 5.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Midnight Horror StoryRated ★ 1.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 3.0
Fate/stay nightRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 5.0- Reckless ChallengeRated ★ 5.0
I'm a naturalRated ★ 3.0- Toy SoldiersRated ★ 3.0
LarvaRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 5.0