Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Audition 109Rated ★ 2.0
GyeongjuRated ★ 4.0
My Mother the MermaidRated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Year One in the NorthRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
Gladiator IIRated ★ 2.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The Green KnightRated ★ 3.0
SilenceRated ★ 3.0