Series
Ratings
18
Fallout Season 1Rated ★ 4.5- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
American PrimevalRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0
How Do You Play?Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Raised by Wolves Season 1Rated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.5- Five came backRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0