Movies
Ratings
435
Voices of a Distant StarRated ★ 4.0
Dr. NoRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Ninja ScrollRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Ashes of Time ReduxRated ★ 3.5
The FacultyRated ★ 3.5
The Night Eats the WorldRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 3.5
Zombie Flesh EatersRated ★ 3.0
The Last EmperorRated ★ 4.5
The Gold RushRated ★ 4.0- Musical Daddy Long LegsRated ★ 4.0
PlatoonRated ★ 4.5
Monte Cristo: The Musical LiveRated ★ 4.0
ThesisRated ★ 4.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 2.5
Swag Age: Shout Out, Joseon!Rated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 5.0