Series
Ratings
19- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5
The UntamedRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.0
Over the Garden WallRated ★ 5.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
Mr. OsomatsuRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0