Movies
Ratings
307
Captain MarvelRated ★ 2.5
The Old Man & the GunRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
ThorRated ★ 2.5
The MayorRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.5