Movies
Ratings
2559
SupermanRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Bad Boys: Ride or DieRated ★ 3.0
Atomic BlondeRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Way DownRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 3.0
Extraction 2Rated ★ 3.0
The GentlemenRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.0
TetrisRated ★ 3.5
Gran TurismoRated ★ 3.5