Movies
Ratings
64
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 2.5
Starship TroopersRated ★ 4.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.5
The RockRated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Con AirRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.5
The Bourne LegacyRated ★ 4.0