Titles you rated
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
Dark WatersRated ★ 4.0
21 BridgesRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
The LaundromatRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
Bad GeniusRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0