Movies
Ratings
462
ParasiteRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 4.5
DumboRated ★ 3.0
Mary Poppins ReturnsRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Home AgainRated ★ 0.5
Just MarriedRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 1.5- ザ・タイタニックRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 1.5
ElfRated ★ 3.5
Just My LuckRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
DumboRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 4.0