Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Low LifeRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 4.5- DoubtRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
UnicornRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
LTNSRated ★ 4.5
BeckhamRated ★ 4.5