Titles you rated
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 1.0
The Art of SeductionRated ★ 2.0
Let the Right One InRated ★ 5.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Bayside ShakedownRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.0
Crush and BlushRated ★ 2.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0