Movies
Ratings
50
I Am LegendRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.0
UnknownRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
The Bone CollectorRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
Green FishRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 5.0