Series
Ratings
749- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Dynamite KissRated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Dear XRated ★ 2.5- 신인감독 김연경Rated ★ 4.0
- Sing Again Season 4Rated ★ 3.5
- EXchange Season 4Rated ★ 1.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Dear HongrangRated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
What Comes After LoveRated ★ 3.0