Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
ColumbusRated ★ 3.5
The Human ScaleRated ★ 4.5
Black OutRated ★ 4.0
Raw HerringRated ★ 4.0
MicrotopiaRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
Money MonsterRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 3.5
EqualsRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 2.0
DerangedRated ★ 3.0