Titles you rated
The MistRated ★ 4.0- BlackRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 1.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
My Scary GirlRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 1.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0