Series
Ratings
39
Game of ThronesRated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 0.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 3.0
HouseRated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 5.0
Sense8Rated ★ 5.0
Community Season 1Rated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.0
LostRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Friends Season 5Rated ★ 2.0