Movies
Ratings
472
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 4.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
John WickRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 1.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
General's SonRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Dachimawa LeeRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
SnatchRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5