Titles you rated
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
Scarlet InnocenceRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 4.5
The Invisible GuestRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 5.0