Titles you rated
ExhumaRated ★ 3.5
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 2.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Hijack 1971Rated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
Road to BostonRated ★ 2.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
HoneySweetRated ★ 2.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 1.5
Okay! MadamRated ★ 1.5
Inside meRated ★ 2.5