Titles you rated
ChernobylRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.0
LiveRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
StrangerRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 2.5
Drinking SoloRated ★ 2.5
Hello My TeacherRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0