Titles you rated
Evil DeadRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
Men in Black InternationalRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.0
Minions: The Rise of GruRated ★ 3.0
Bullet TrainRated ★ 3.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
NopeRated ★ 4.0
ONE PIECE FILM REDRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0