Series
Ratings
614
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Godzilla Singular PointRated ★ 4.5- The Real GhostbustersRated ★ 4.0
Planet WithRated ★ 5.0- ARGENTO SOMARated ★ 2.0
- YadamonRated ★ 4.0
- The Irresponsible Captain TylorRated ★ 3.5
The Legend of KorraRated ★ 4.0
GAMERS!Rated ★ 3.0- 闘牌伝説 アカギRated ★ 3.5
- Batman: The Brave and the BoldRated ★ 5.0
- Aquarion EVOLRated ★ 2.0
Brave RaideenRated ★ 3.5- Giant Robo: The Day the Earth Stood StillRated ★ 4.0
- The Big-ORated ★ 4.0
Fate/stay night curtain raiserRated ★ 2.0
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 4.0