Movies
Ratings
488
IdentityRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.5
The Bank JobRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 4.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.5
Die HardRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 5.0
CommitmentRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 2.5
Tough as IronRated ★ 3.0