Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5