Titles you rated
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.0- Tears in the AfricaRated ★ 3.5
- Tears of the AntarcticRated ★ 3.5
Tears in the AmazonRated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 3.0- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 3.5
VIPRated ★ 2.5- 세계견문록 아틀라스 - 요리의 탄생Rated ★ 4.0
- Where Is My Friend's HomeRated ★ 3.0
- 세계견문록 아틀라스 - 아시아 맛기행Rated ★ 4.0
- 세계테마기행 - 일본의 맛을 찾아서, 규슈Rated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 2.0
They Kiss AgainRated ★ 3.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0
Camping ClubRated ★ 3.0
It Started With a KissRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 3.0
Graceful FamilyRated ★ 3.5