Series
Ratings
63
PastaRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 1.0
Because This Is My First LifeRated ★ 2.0
Temperature of LoveRated ★ 2.5
DoctorsRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 2.5
StrangerRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5