Movies
Ratings
50
PainedRated ★ 1.5
More Than BlueRated ★ 1.0
Wild ChildRated ★ 4.5
Hear MeRated ★ 4.5
Love On-AirRated ★ 2.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
FluRated ★ 1.5
BoltRated ★ 2.0
Heart is...Rated ★ 2.5
CubeRated ★ 2.5
Easy ARated ★ 4.0
Little Black DressRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.0
Late BlossomRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0