Titles you rated
Big FishRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 2.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The KingRated ★ 1.5
The Man from EarthRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0