Series
Ratings
193
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 5.0- TorikoRated ★ 3.0
Food Wars! The Fourth PlateRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5- 원피스 2기Rated ★ 2.5
- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
- 원피스 17기Rated ★ 3.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.0
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 3.0
- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 3.0
Cells at Work!Rated ★ 3.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Food Wars!Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0