Movies
Ratings
137
The Man from EarthRated ★ 4.5
ExitRated ★ 5.0
Hitman: Agent JunRated ★ 5.0
I Love You Phillip MorrisRated ★ 4.5
Venus TalkRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
TunnelRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
VenomRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 5.0
Will You Be ThereRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
We Are BrothersRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 5.0
CommitmentRated ★ 4.5
ObsessedRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0