Titles you rated
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Rules of LoveRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 3.5
Angry MomRated ★ 2.5
Miss KoreaRated ★ 3.0
My Sweet CityRated ★ 4.0- The Path to GloryRated ★ 4.0
- 모토카레Rated ★ 4.0
Air CityRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
My First TimeRated ★ 0.5
The ProducersRated ★ 2.5
Twenty AgainRated ★ 3.5