Titles you rated
IdentityRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 3.0
A Street Cat Named BobRated ★ 3.0
Please Stand ByRated ★ 2.5
AntiqueRated ★ 2.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 4.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.5
WonderRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 2.5
Blue JasmineRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 4.0
After YangRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5