Titles you rated
SKY CastleRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 5.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 3.0- The LoverRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Five EnoughRated ★ 5.0
I Have a LoverRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Mrs. CopRated ★ 5.0
Super Daddy YeolRated ★ 4.0
4 Legendary WitchesRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.5