Titles you rated
Good NewsRated ★ 1.5
One Battle After AnotherRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 1.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 2.0
Perfect DaysRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Last 10 YearsRated ★ 1.5
Troll FactoryRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 2.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
PolarRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 1.5