Titles you rated
Death's GameRated ★ 2.0
Doona!Rated ★ 1.0
MovingRated ★ 3.5
LostRated ★ 2.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
EXchange Season 1Rated ★ 5.0
My Sweet CityRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 4.0
A Very English ScandalRated ★ 5.0
Strangers From HellRated ★ 2.0
My MisterRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.5
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Miss KoreaRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 4.0